01

FİNANS PLANLAMACISI

Firmanız için gerekli olan analizleri ve raporları kolayca alarak finans planlarınızı bu rapor ve analizlere göre şekillendirebilir ve firmanızı geliştirmeye katkı sağlayabilirsiniz.

02

STOK YÖNETİMİ

Stok yönetimi, hammadde, yardımcı madde, yarı mamul ya da mamullerin, zamanında en uygun maliyetle tedarik edilmesi ve/veya bulundurulmasına yönelik faaliyetlerin bütünüdür.

03

SICAK SATIŞ

Sıcak Satış ile yapılan sipariş toplama işlemleri hızlıdan da öte, gerçek zamanlıdır. Sahada yapılan bir satış veya verilen bir sipariş, aynı anda merkezde de görülür.

MUHASEBE

DİNAMİK KİMDİR?

DİNAMİK KASİYER

Kasiyerli yani bilgisayar ve yazıcı ile (PC-POS) yapılan market otomasyonlarında müşterilere fiş verilememekte sadece fatura verilebilmektedir..

Detaylı Bilgi
DİNAMİK PLASİYER ONLİNE

Toptan ya da perakende olarak Sıcak / Soğuk satış yapan tüm sektörden firmaların kullanabileceği bir otomasyondur. Sipariş Alma P..

Detaylı Bilgi
DİNAMİK RESTORAN

DİNAMİK RESTORAN OTOMASYONU ile restaurant, cafe & bar, sosyal tesis ve gece kulübü gibi masa ve adisyon sistemi gereken işletme..

Detaylı Bilgi
DİNAMİK B2B

B2B, yani İngilizce açılımı "Business to Business" olan bu kısaltma, şirketler arası pazarlama ya da satış uygulamaların..

Detaylı Bilgi

DİNAMİK

MODÜLLERİMİZ

01.CARİ HESAP MODÜLÜ

Ticari İlişkisi İçerisinde Bulunduğunuz özel / tüzel kişileri tanımlar ve Bu Modüle ve diğer modüllere Ait İşlemler Saye..

01.STOK MODÜLÜ

İşletmenizce alış yada satışa konu olan ürünlerin kayıtlarının tutulduğu, giriş,çıkış yada depolar arası transferlerin yapıldığı m..

01.FATURA MODÜLÜ

İşletmenize Gelen ve/veya işletmeniz tarafından kesilen faturaları bilgisayar ortamına geçirdiğiniz modüldür. Bu modülde oluş..

01.KASA MODÜLÜ

İşletmenizin Nakit Para Akışını Kontrol ve Kayıt Altına Almak için kullanılır. Modüle Ait Raporlar Sayesinde Kasanızdan Yapılmış İşleml..

01.BANKA MODÜLÜ

Çalıştığımız bankalardaki hesaplarımızın takibinin yapıldığı modüldür. Bankalardaki ticari mevduat, ticari kredi ve Kredi Kartı Po..

01.SİPARİŞ MODÜLÜ

Müşterilerimizden aldığımız sipaişler ile tedarikçilerimize vediğimiz siparişlerimizin takibini yaptığımız modüldür. Siparişl..

01.ÇEK SENET MODÜLÜ

Ekonomik koşulların gün geçtikçe zorlaşması sonucu müşterilerden alınan çek ve senetlerin vadesi geldiğinde tamamı &..

01.ÜRETİM MODÜLÜ

Üretim yapan firmalarda en büyük problem üretim modülü olmaması durumunda hammaddelerin sürekli aşırı miktarda g..

01.PERSONEL MODÜLÜ

Çalıştığımız bankalardaki hesaplarımızın takibinin yapıldığı modüldür. Bankalardaki ticari mevduat, ticari kredi ve Kredi Kartı Po..

01.GENEL MUHASEBE

Bu paket bilgisayardan banka çek-senet takiplerini bilgisayardan yapmak isteyen bilgisayarlarlı ön muhasebe hususunda daha deneyimli fa..

DİNAMİK

DİNAMİK YAZILIM

DİNAMİK

UYGULAMA GÖRÜNTÜLERİ