MODÜLLER

01. CARİ HESAP MODÜLÜ

Ticari İlişkisi İçerisinde Bulunduğunuz özel / tüzel kişileri tanımlar ve Bu Modüle ve diğer modüllere Ait İşlemler Sayesinde Bu kişilerle olan Borç Alacak vb. İli..

02. STOK MODÜLÜ

İşletmenizce alış yada satışa konu olan ürünlerin kayıtlarının tutulduğu, giriş,çıkış yada depolar arası transferlerin yapıldığı modüldür. Bu modülü kullanarak ..

03. FATURA MODÜLÜ

İşletmenize Gelen ve/veya işletmeniz tarafından kesilen faturaları bilgisayar ortamına geçirdiğiniz modüldür. Bu modülde oluşan bilgiler stok, cari hesap gibi modüllere ı..

04. KASA MODÜLÜ

İşletmenizin Nakit Para Akışını Kontrol ve Kayıt Altına Almak için kullanılır. Modüle Ait Raporlar Sayesinde Kasanızdan Yapılmış İşlemleri Ayrıntılı Bir Şekilde İnceleyebilirsiniz. G&uu..

05. BANKA MODÜLÜ

Çalıştığımız bankalardaki hesaplarımızın takibinin yapıldığı modüldür. Bankalardaki ticari mevduat, ticari kredi ve Kredi Kartı Pos hesaplarınıtanımlayabilir ve bu hesaplarda a&cce..

06. SİPARİŞ MODÜLÜ

Müşterilerimizden aldığımız sipaişler ile tedarikçilerimize vediğimiz siparişlerimizin takibini yaptığımız modüldür. Siparişlerden karşılanamayan miktarlar kalan olark gö..

07. ÇEK SENET MODÜLÜ

Ekonomik koşulların gün geçtikçe zorlaşması sonucu müşterilerden alınan çek ve senetlerin vadesi geldiğinde tamamı ödenemiyebilmekte bu durumda birçok tic..

08. ÜRETİM MODÜLÜ

Üretim yapan firmalarda en büyük problem üretim modülü olmaması durumunda hammaddelerin sürekli aşırı miktarda görünmesi hammaddelerin ise bir üret..

09. PERSONEL MODÜLÜ

Çalıştığımız bankalardaki hesaplarımızın takibinin yapıldığı modüldür. Bankalardaki ticari mevduat, ticari kredi ve Kredi Kartı Pos hesaplarınıtanımlayabilir ve bu hesaplarda a&cce..

010. GENEL MUHASEBE

Bu paket bilgisayardan banka çek-senet takiplerini bilgisayardan yapmak isteyen bilgisayarlarlı ön muhasebe hususunda daha deneyimli fakat bilişim bütçesi olarak nispeten ek..