Güncelleme :19.10.2016
Posted By: John Smith
Kategori : Muhasebe
DİNAMİK KILAVUZ PAKET

Bu paket daha büyük çaplı ve plasiyer çalıştıran sipariş trafiği yoğun olan firmalar için uygundur. Bu işyerlerinde sipariş hareketliligi fazladır ve dahaçok sayıda çek ve senet hareketliliği oldugundan Parçalı Çeksenet tahsilatı veçek ve senetlerin plasiyerlere zimmetlenmesi ihtiyacı doğmaktadır.

SİPARİŞ MODÜLÜ : Müşterilerimizden aldığımız sipaişler ile tedarikçilerimize vediğimiz siparişlerimizin takibini yaptığımız modüldür. Siparişlerden karşılanamayan miktarlar kalan olark görünür ve irsaliye veya fatura ya aktarılabilir. Hangi tedarikçide nekadar siparişimiz bekliyor, hangi müşterimizin hangi siparişleri bekliyor takibini yapabiliriz.

Parçalı ÇEK-SENET Tahsilatı : Ekonamik koşulların gün geçtikçe zorlaşması sonucu müşterilerden alınan çek ve senetlerin vadesi geldiğinde tamamı ödenemiyebilmekte bu durumda birçok ticari programda tqakibi zor bir durum oluşturmaktadır. Biz Dinamik yazılım olarak bu işlemi oldukça kolay haşe getirdik.

Çek-Senet Zimmet İşlemi : Çok miktarda çek ve senedin hareket gördüğü ve genelliklede alınan çek ve senetleri karşılıksız çıkma riskine karşı cirolamayıp tedarikçilerine kendi çek-senetlerini veren firmalarda eldeki çek ve senetlerin banka kanalı ile tahsili oldukça maliyetli olmaktadır. Bu firmalar günğ gelen çek ve senetleri Plasiyerlerine zimmetliyerek elden tahsil edilmesini sağlamaktadır. Elden tahsilat çek-senet sayısının artması ve birde parçalı tahsilatın işin içine girmesi ile el ile takip edilemiyecek duruma gelmektedir. İşte bu modülümüz bu kargaşayı düzenli ve kolay idare edilebilir hale getirmek üzere tasarlanmıştır.

Muhasebe Modülü

Ayrıca el terminalleri ile showroomlarda müşterilere verilek malın hem fiyatını hemde özelliklerini deaylı bir şekilde görmelerini sağlayabilmekteyiz. Böylecek personellerinizin müşterilerden gelen sorular ile daha az muhatap olmalarını sağlamakta ve iş verimlerini arttırmaktayız.