Güncelleme :18.10.2016
Posted By: John Smith
Kategori : Plasiyer
DİNAMİK PLASİYER ONLİNE

Toptan ya da perakende olarak Sıcak / Soğuk satış yapan tüm sektörden firmaların kullanabileceği bir otomasyondur.

Sipariş Alma

Pazarlamacılarınız sadece sizin atadığınız müşterilerini görebilir, müşterilerine verilen iskontoları ve/veya fiyatları görebilir.Müşterisi adına sipariş girebilir, siparişler anlık olarak Akıllı B2B yönetim paneline ve/veya muhasebe programınıza kaydedilir.

Fiyat Değiştirme

Dilerseniz pazarlamacılarınız müşterilerinize verdiğiniz fiyatları değiştirebilir, iskonto ve/veya indirim yapabilir ve siparişlerini belirlediği fiyatlar üzerinden gönderebilir.

Mobil Tahsilat

Pazarlamacılarınız POS makinesi taşımasına gerek kalmadan cep telefonu veya tableti ile tahsilatı her yerden yapabilir. İster tek çekim, ister taksitli. Tahsilatınız anında muhasebe programınızda cari hesaba aktarılır.

NAKİT TAHSİLAT YAPMA

Pazarlamacılarınız müşteriden yaptığı nakit tahsilatı sisteme girebilir. Girilen kayıt anında ticari programınıza düşer. Gelişmiş rapor seçenekleri sayesinde tüm nakit tahsilatları plasiyer bazlı raporlayabilirsiniz.

VİSA TAHSİLAT YAPMA

Pazarlamacılarınız müşteriden yaptığı kredi kartı tahsilatı sisteme girebilir. Girilen kayıt anında ticari programınıza düşer. Gelişmiş rapor seçenekleri sayesinde tüm kredi kartı tahsilatlarını plasiyer bazlı raporlayabilirsiniz.

ÇEK / SENET TAHSİLAT YAPMA

Pazarlamacılarınız müşteriden yaptığı cek / senet tahsilatı sisteme girebilir. Girilen kayıt anında ticari programınıza düşer. Gelişmiş rapor seçenekleri sayesinde tüm çek / senet tahsilatlarını plasiyer bazlı raporlayabilirsiniz.

100% GÜVENLİ

Günümüzde teknloloji ve yenilikleri yakından takip eden firmalar daima rakiplerinin bir adım ilerisinde yer alır. Online ödeme sistemi ile bayilerinizden ve müşterilerinizden 256Bit Güvenlikte doğrudan ve anında ödeme alabilirsiniz.

HERYERDEN ÖDEME ALMA

Ödeme alacağınız kişinin uzakta olması, bankaya gidememesi gibi olumsuz durumları ortadan kaldırıyoruz. İnternet bağlantısı olan her yerden ve cihazdan rahatlıkla ödeme alabilirsiniz.

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Bayi destek bildirimi oluşturabilme, alt bayi tanımlayabilme, kolay ve kullanışlı arayüzü ile tamamen kullanıcı dostu Akıllı B2B Online Ödeme Sistemi hizmetinizde.
 

PLASİYER RAPORLARI

  • Cari Sipariş Raporu
  • Cari Tahsilat Raporu
  • Cari Sepet Raporu
  • Cari Bakiye Sepet Raporu
  • Cari Ekstre Raporu
  • Cari Borç
  • Alacak Raporu