ÜRÜNLER

Özel Yazılımlar

Paket Yazılımlar

DİNAMİK EKO PAKET

Bu paket bilgisayar ile yeni tanışmış veya bilgisayarda detaysız takibat yapmak isteyen kullanıcılar için dizayn edilmiştir. Diğer paketlere göre maliyeti daha düşüktür. Pakete ait modüller aşağıda listelenmişti..

01
DİNAMİK KILAVUZ PAKET

Bu paket daha büyük çaplı ve plasiyer çalıştıran sipariş trafiği yoğun olan firmalar için uygundur. Bu işyerlerinde sipariş hareketliligi fazladır ve dahaçok sayıda çek ve senet hareketliliği oldugundan..

02
DİNAMİK KASİYER

Kasiyerli yani bilgisayar ve yazıcı ile (PC-POS) yapılan market otomasyonlarında müşterilere fiş verilememekte sadece fatura verilebilmektedir. Fiş ihtiyacı bilgisayarın yanına konan klasik bilgisayar bağlantısı olmayan yazarkasalar ile bilgi..

03
DİNAMİK PLASİYER ONLİNE

Toptan ya da perakende olarak Sıcak / Soğuk satış yapan tüm sektörden firmaların kullanabileceği bir otomasyondur. Sipariş Alma Pazarlamacılarınız sadece sizin atadığınız müşterilerini görebilir, müşterilerine veri..

04
DİNAMİK RESTORAN

DİNAMİK RESTORAN OTOMASYONU ile restaurant, cafe & bar, sosyal tesis ve gece kulübü gibi masa ve adisyon sistemi gereken işletmeler için özel olarak hazırlanmıştır. Masa sipariş sisteminin yanında Self Servis ve Pake..

05
DİNAMİK B2B

B2B, yani İngilizce açılımı "Business to Business" olan bu kısaltma, şirketler arası pazarlama ya da satış uygulamalarına verilen kısa tanımdır. Elektronik Ticaret Koordinasyon Kurulu (ETKK) Hukuk Çalışma Grubu&rs..

06

DİNAMİK

UYGULAMA GÖRÜNTÜLERİ